«Укрінгруп» — компанія із досвідом понад 5 років на ринку України, що динамічно розвивається. Ми пропонуємо широкий спектр професійного мережевого, проекційного, аудіо та відео обладнання, системи відеоспостереження. Реалізовуємо складні комплексні рішення у сфері безпеки та автоматизації підприємства, що поєднують в собі, з одного боку, передові технології, а з іншого — професіоналізм. Серед клієнтів та партнерів компанії є як іноземні компанії, так і представники українського бізнес сектору.

Нашою метою є створення ефективних та професійних рішень, які допомагають компаніям в їх професійній діяльності. Рішення, які ми розробляємо, завжди індивідуалізовані, вони враховують поставлені завдання і конструктивні особливості об’єкта. Наші послуги та продукти допоможуть автоматизувати підприємство, забезпечити контроль та захист на рівні мережевих технологій, виділитися на тлі конкурентів, ефективно презентувати продукцію або послугу, залучити максимальну увагу цільової аудиторії, створити оригінальний і запам’ятовуючий образ бренду, підвищити впізнаваність продукту, а також оптимізувати рекламний бюджет наших клієнтів.

Наші цінності:

  • колектив компанії;
  • наші клієнти;
  • наші партнери;
  • безперервний розвиток та вдосконалення;
  • вихід на нові ринки як України так і інших країн;
  • дослідження в сфері інновацій.

З нами Ви маєте унікальну можливість бути серед перших компаній, які використовують інноваційні рекламні інструменти та AV рішення у своїй діяльності! Будьте першими та кращими у всьому!